Input add attributes module (1.0.0) - en to ca translation catalogue (20 entries)

en: list
ca: llista

en: Type
ca: Tipus

en: List
ca: Llistat

en: Date
ca: Data

en: Size
ca: Mida

en: Search
ca: Cerca

en: Number
ca: Número

en: Time
ca: Hora

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Separator
ca: Separador

en: Fields
ca: Camps

en: Month
ca: Mes

en: Week
ca: Setmana

en: Pattern
ca: Patró

en: Max
ca: Màx

en: Telephone
ca: Telèfon

en: Step
ca: Increment

en: Min
ca: Mínim

en: Placeholder
ca: Marcador

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
ca: Text que es mostrarà dins del camp fins que s'introdueixi un valor. Aquest suggeriment és en general un valor de mostra o una breu descripció del format que s'hauria d'introduir.
