Input add attributes module (1.0.0) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: list
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Size
dz: ཚད།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Time
dz: དུས་ཚོད།

en: Url
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།
