Input add attributes module (1.0.0) - en to el translation catalogue (17 entries)

en: list
el: λίστα

en: Type
el: Τύπος

en: List
el: Λίστα

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Size
el: Μέγεθος

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Number
el: Αριθμός

en: Time
el: Ώρα

en: Text
el: Κείμενο

en: Separator
el: Διαχωριστής

en: Url
el: Διεύθυνση (URL)

en: Fields
el: Πεδία

en: Month
el: Μήνας

en: Week
el: Εβδομάδα

en: Pattern
el: Πρότυπο

en: Placeholder
el: Σύμβολο υποκατάστασης

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
el: Το κείμενο που θα εμφανίζεται μέσα στο πεδίο μέχρι να εισαχθεί μία τιμή. Αυτό το βοηθητικό στοιχείο είναι συνήθως παράδειγμα αναμενόμενης τιμής ή σύντομη περιγραφή της αναμενόμενου μορφότυπου.
