Input add attributes module (1.0.0) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: list
eo: listo

en: Type
eo: Tipo

en: List
eo: Listo

en: Date
eo: Dato

en: Size
eo: Grandeco

en: Search
eo: Serĉu

en: Time
eo: Tempo

en: Text
eo: Teksto

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Url
eo: URL

en: Fields
eo: Kampoj

en: Month
eo: Monato

en: Placeholder
eo: Lokokupilo
