Input add attributes module (1.0.0) - en to et translation catalogue (18 entries)

en: list
et: nimekiri

en: Type
et: Liik

en: List
et: Nimekiri

en: Date
et: Kuupäev

en: Size
et: Suurus

en: Search
et: Otsing

en: Time
et: Aeg

en: Text
et: Tekst

en: Email
et: E-kiri

en: Separator
et: Eraldaja

en: Fields
et: Väljad

en: Month
et: Kuu

en: Week
et: Nädal

en: Pattern
et: Muster

en: Max
et: Maksimaalne

en: Telephone
et: Telefon

en: Min
et: Minimaalne

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
et: Tekst mida kuvatakse välja sees kuni väärtust hakatakse sisestama. Seda vihjet kasutatakse näiteväärtusena või lühikirjeldusena oodatud formaadist.
