Input add attributes module (1.0.0) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: list
gl: lista

en: Type
gl: Tipo

en: List
gl: Lista

en: Date
gl: Data

en: Size
gl: Tamaño

en: Search
gl: Buscar

en: Number
gl: Número

en: Time
gl: Hora

en: Text
gl: Texto

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Separator
gl: Separador

en: Fields
gl: Campos

en: Month
gl: Mes

en: Week
gl: Semana

en: Pattern
gl: Patrón

en: Telephone
gl: Teléfono

en: Step
gl: Paso
