Input add attributes module (1.0.0) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: list
jv: daftar

en: Type
jv: Tipe

en: List
jv: Daftar

en: Date
jv: Tanggal

en: Size
jv: Ukuran

en: Search
jv: Goléki

en: Number
jv: Angka

en: Time
jv: Wektu

en: Text
jv: Teks

en: Separator
jv: Watesan

en: Fields
jv: Field

en: Month
jv: Wulan

en: Week
jv: Pekan
