Input add attributes module (1.0.0) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: list
kk: тізім

en: Type
kk: Тип

en: List
kk: Көрсету

en: Date
kk: Датасы

en: Size
kk: Көлем

en: Search
kk: Іздестіру

en: Number
kk: Саны

en: Time
kk: Уақыт

en: Text
kk: Текст

en: Fields
kk: Өрістер
