Input add attributes module (1.0.0) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: list
km: បញ្ជី

en: Type
km: ប្រភេទ

en: List
km: បញ្ជី

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Size
km: ទំហំ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Number
km: លេខ

en: Time
km: ពេលវេលា

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Month
km: ខែ
