Input add attributes module (1.0.0) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: list
mr: याद्या

en: Type
mr: प्रकार

en: List
mr: यादी

en: Date
mr: दिनांक

en: Size
mr: आकार

en: Search
mr: शोध

en: Number
mr: अंक

en: Time
mr: वेळ

en: Text
mr: अक्षर

en: Email
mr: ईमेल

en: Month
mr: महिना

en: Min
mr: किमान
