Input add attributes module (1.0.0) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: list
my: စာရင်း

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: List
my: စာရင်း

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: Search
my: ရှာရန်

en: Number
my: နံပါတ်

en: Time
my: အချိန်

en: Month
my: လ
