Input add attributes module (1.0.0) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: list
nn: liste

en: List
nn: Liste

en: Date
nn: Dato

en: Search
nn: Søk

en: Time
nn: Tid

en: Fields
nn: Felt

en: Month
nn: Månad

en: Week
nn: Veke
