Input add attributes module (1.0.0) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: list
os: номхыгъд

en: Type
os: Тип

en: List
os: Номхыгъд

en: Date
os: Датæ

en: Size
os: Ас

en: Search
os: Агуырд

en: Number
os: Нымæц

en: Time
os: Афон
