Input add attributes module (1.0.0) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: list
pa: ਲਿਸਟ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Size
pa: ਸਾਈਜ਼

en: Search
pa: ਲੱਭੋ
