Input add attributes module (1.0.0) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: list
si: ලැයිස්තුව

en: Type
si: වර්ගය

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Date
si: දිනය

en: Search
si: සොයන්න

en: Number
si: අංකය

en: Text
si: වගන්ති

en: Month
si: මාසය
