Input add attributes module (1.0.0) - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: list
sk: zoznam

en: Type
sk: Typ

en: List
sk: Zoznam

en: Date
sk: Dátum

en: Size
sk: Veľkosť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Number
sk: Číslo

en: Time
sk: Čas

en: Email
sk: E-mail

en: Separator
sk: Oddeľovač

en: Fields
sk: Polia

en: Month
sk: Mesiac

en: Week
sk: Týždeň

en: Pattern
sk: Vzor

en: Step
sk: Krok

en: Min
sk: Minimálne

en: Placeholder
sk: Zástupný reťazec

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
sk: Text, ktorý sa zobrazí priamo v poli až do zadania hodnoty. Tento tip je zvyčajne vzorový príklad očakávanej hodnoty alebo krátkym popisom očakávaného formátu.
