Input add attributes module (1.0.0) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: list
sl: seznam

en: Type
sl: Tip

en: List
sl: Seznam

en: Date
sl: Datum

en: Size
sl: Velikost

en: Search
sl: Išči

en: Number
sl: Številka

en: Time
sl: Čas

en: Text
sl: Besedilo

en: Month
sl: Mesec

en: Week
sl: Teden
