Input add attributes module (1.0.0) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: list
sq: lista

en: Type
sq: Lloji

en: List
sq: Lista

en: Date
sq: Data

en: Size
sq: Madhësia

en: Search
sq: Kërko

en: Time
sq: Ora

en: Url
sq: Adresa Url
