Input add attributes module (1.0.0) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: list
te: జాబితా

en: Type
te: రకం

en: List
te: జాబితా

en: Date
te: తేదీ

en: Size
te: కొలత

en: Search
te: వెతుకు

en: Number
te: సంఖ్య

en: Time
te: సమయం

en: Text
te: పాఠ్యం

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Month
te: నెల

en: Week
te: వారం
