Input add attributes module (1.0.0) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: list
ug: تۈرلەر

en: Type
ug: تىپى

en: List
ug: تىزىملىك

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: Number
ug: سان

en: Text
ug: تېكىست

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Month
ug: ئاي
