Input add attributes module (1.0.0) - en to vi translation catalogue (18 entries)

en: list
vi: danh sách

en: Type
vi: Kiểu

en: List
vi: Danh sách

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Size
vi: Dung lượng

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Number
vi: Số

en: Time
vi: Thời gian

en: Text
vi: Văn bản

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Separator
vi: Kí tự ngăn cách

en: Fields
vi: Các trường

en: Month
vi: Tháng

en: Week
vi: Tuần

en: Pattern
vi: Mẫu

en: Telephone
vi: Điện thoại

en: Step
vi: Bước

en: Min
vi: Tối thiểu
