Input add attributes module (1.0.1) - en to bo translation catalogue (21 entries)

en: list
bo: རེའུ་མིག

en: Type
bo: རིགས

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: Search
bo: འཚོལ

en: Number
bo: གྲངས་ཀ

en: Time
bo: དུས་ཚོད

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Separator
bo: མཚམས་དབྱེ་བྱེད

en: Url
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Month
bo: ཟླ་བ

en: Attributes
bo: མཚན་ཉིད

en: Ordered list
bo: གོ་རིམ་ཅན་གྱི་མིང་ཐོ

en: Unordered list
bo: གོ་རིམ་མེད་པའི་མིང་ཐོ

en: Min
bo: ཆུང་ཤོས

en: Style options
bo: བཟོ་ལྟའི་གདམ་ཚན

en: Wrapper HTML element
bo: HTML གྲུབ་ཆའི་ནང་འཛུགས་ལག་ཆ

en: Customize field HTML
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་HTMLརང་བཟོ་བྱེད་པ
