Input add attributes module (1.0.1) - en to cs translation catalogue (20 entries)

en: list
cs: seznam

en: Type
cs: Typ

en: List
cs: Seznam

en: Date
cs: Datum

en: Size
cs: Velikost

en: Search
cs: Hledat

en: Number
cs: Číslo

en: Time
cs: Čas

en: Email
cs: E-mail

en: Separator
cs: Oddělovač

en: Fields
cs: Pole

en: Month
cs: Měsíc

en: Week
cs: Týden

en: Attributes
cs: Atributy

en: Telephone
cs: Telefon

en: Ordered list
cs: Číslovaný seznam

en: Unordered list
cs: Nečíslovaný seznam

en: Placeholder
cs: Zástupný řetězec

en: Wrapper HTML element
cs: Obalovací HTML element

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
cs: Text, který se zobrazí v poli, dokud nebude vložena nějaká hodnota. Obvykle se jedná o příklad nebo nebo stručný popis předpokládaného formátu.
