Input add attributes module (1.0.1) - en to eu translation catalogue (19 entries)

en: list
eu: zerrenda

en: Type
eu: Mota

en: List
eu: Zerrenda

en: Date
eu: Data

en: Size
eu: Tamaina

en: Search
eu: Bilatu

en: Number
eu: Zenbakia

en: Time
eu: Ordua

en: Text
eu: Testua

en: Email
eu: Eposta

en: Separator
eu: Bereizlea

en: Url
eu: URLa

en: Fields
eu: Eremuak

en: Month
eu: Hilabetea

en: Week
eu: Astea

en: Telephone
eu: Telefonoa

en: Ordered list
eu: Zerrenda ordenatua

en: Unordered list
eu: Zerrenda ez ordenatua

en: Style options
eu: Estilo aukerak
