Input add attributes module (1.0.1) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: list
ne: सूची

en: Type
ne: प्रकार

en: List
ne: सूचि

en: Date
ne: मिति

en: Size
ne: आकार

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Time
ne: समय

en: Text
ne: अक्षर

en: Email
ne: ईमेल

en: Month
ne: महिना
