Input add attributes module (1.0.0) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Type
az: Növ

en: List
az: Siyahı

en: Date
az: Tarix

en: Size
az: Ölçü

en: Search
az: Axtarış

en: Number
az: Rəqəm

en: Time
az: Vaxt

en: Text
az: Mətn

en: Separator
az: Ayırıcı

en: Fields
az: Sahələr

en: Month
az: Ay

en: Pattern
az: Nümunə

en: Telephone
az: Telefon

en: Min
az: Minimum

en: Placeholder
az: Köməkçi söz
