Input add attributes module (1.0.1) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: list
be: спіс

en: Type
be: Тып

en: List
be: Спіс

en: Date
be: Дата

en: Size
be: Памер

en: Search
be: Пошук

en: Number
be: Нумар

en: Time
be: Час

en: Text
be: Тэкст

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Separator
be: Раздзяляльнік

en: Fields
be: Палі

en: Month
be: Месяц

en: Week
be: Тыдзень

en: Placeholder
be: Запаўняльнік
