Input add attributes module (1.0.1) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: list
bg: списък

en: Type
bg: Тип

en: List
bg: Списък

en: Date
bg: Дата

en: Size
bg: Размер

en: Search
bg: Търси

en: Number
bg: Число

en: Time
bg: Време

en: Text
bg: Текст

en: Email
bg: Е-поща

en: Url
bg: URL

en: Month
bg: Месец
