Input add attributes module (1.0.1) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: list
bs: lista

en: Type
bs: Tip

en: List
bs: Izlistaj

en: Date
bs: Datum

en: Size
bs: Veličina

en: Search
bs: Pretraga

en: Number
bs: Broj

en: Time
bs: Vrijeme

en: Text
bs: Tekst

en: Fields
bs: Polja

en: Month
bs: Mjesec

en: Ordered list
bs: Uređena lista

en: Unordered list
bs: Neuređena lista
