Input add attributes module (1.0.1) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: list
ga: liosta

en: Search
ga: Cuardaigh

en: Time
ga: Am

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Month
ga: Mí

en: Week
ga: Seachtain
