Input add attributes module (1.0.1) - en to gu translation catalogue (14 entries)

en: list
gu: સૂચિ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: List
gu: સૂચિ

en: Date
gu: તારીખ

en: Size
gu: માપ

en: Search
gu: શોધ

en: Number
gu: સંખ્યા

en: Time
gu: સમય

en: Text
gu: લખાણ

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Separator
gu: વિભાજક

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Month
gu: મહિનો

en: Attributes
gu: લક્ષણો
