Input add attributes module (1.0.1) - en to he translation catalogue (27 entries)

en: list
he: רשימה

en: Type
he: סוג

en: List
he: רשימה

en: Date
he: תאריך

en: Size
he: גודל

en: Search
he: חיפוש

en: Number
he: מספר

en: Time
he: זמן

en: Text
he: טקסט

en: Email
he: דוא"ל

en: Separator
he: מפריד

en: Url
he: כתובת url

en: Fields
he: שדות

en: Month
he: חודש

en: Week
he: שבוע

en: Attributes
he: מאפיינים

en: Pattern
he: פורמט

en: Max
he: מקסימום

en: Telephone
he: טלפון

en: Ordered list
he: רשימה מסודרת

en: Unordered list
he: רשימה לא מסודרת

en: Min
he: מינימלי

en: Style options
he: אפשרויות סגנון

en: Placeholder
he: שומר מקום

en: Max length
he: אורך מקסימלי

en: Wrapper HTML element
he: תגית HTML למעטפת

en: Customize field HTML
he: התאמה אישית לHTML של השדה
