Input add attributes module (1.0.1) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: list
hy: ցուցակ

en: Type
hy: Տեսակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Size
hy: Չափ

en: Search
hy: Որոնել

en: Number
hy: Թիվ

en: Time
hy: Ժամանակ

en: Text
hy: Տեքստ

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Month
hy: Ամիս

en: Week
hy: Շաբաթ
