Input add attributes module (1.0.1) - en to is translation catalogue (18 entries)

en: list
is: listi

en: Type
is: Gerð

en: List
is: Listi

en: Date
is: Dagsetning

en: Size
is: Stærð

en: Search
is: Leit

en: Number
is: Númer

en: Time
is: Tími

en: Text
is: Texti

en: Email
is: Netfang

en: Separator
is: Skilja

en: Url
is: Vefslóð

en: Fields
is: Svæði

en: Month
is: Mánuður

en: Week
is: Vika

en: Telephone
is: Sími

en: Ordered list
is: Raðaður listi

en: Unordered list
is: Óraðaður listi
