Input add attributes module (1.0.1) - en to ka translation catalogue (15 entries)

en: list
ka: სია

en: Type
ka: ტიპი

en: List
ka: სია

en: Date
ka: თარიღი

en: Size
ka: ზომა

en: Search
ka: ძიება

en: Number
ka: რიცხვი

en: Time
ka: დრო

en: Text
ka: ტექსტი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Separator
ka: გამყოფი

en: Url
ka: ბმული

en: Fields
ka: ველები

en: Month
ka: თვე

en: Attributes
ka: ატრიბუტები
