Input add attributes module (1.0.1) - en to kn translation catalogue (17 entries)

en: list
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Size
kn: ಗಾತ್ರ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Number
kn: ಸಂಖ್ಯೆ

en: Time
kn: ಸಮಯ

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Separator
kn: ವಿಭಜಕ

en: Month
kn: ತಿಂಗಳು

en: Week
kn: ವಾರ

en: Pattern
kn: ವಿನ್ಯಾಸ

en: Telephone
kn: <b>ದೂರವಾಣಿ</b>

en: Ordered list
kn: ಅನುಕ್ರಮಿತ ಪಟ್ಟಿ

en: Unordered list
kn: ಕ್ರಮವಾಗಿಲ್ಲದ ಪಟ್ಟಿ
