Input add attributes module (1.0.1) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: list
ku: لیستە

en: Type
ku: جۆر

en: List
ku: لیستە

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Size
ku: قەبارە

en: Search
ku: گەڕان

en: Number
ku: ژمارە

en: Time
ku: کات

en: Text
ku: دەق

en: Email
ku: ئیمێل

en: Url
ku: به‌سته‌ر

en: Month
ku: مانگ
