Input add attributes module (1.0.1) - en to lv translation catalogue (22 entries)

en: list
lv: saraksts

en: Type
lv: Veids

en: List
lv: Saraksts

en: Date
lv: Datums

en: Size
lv: Izmērs

en: Search
lv: Meklēt

en: Number
lv: Skaitlis

en: Time
lv: Laiks

en: Text
lv: Teksts

en: Email
lv: E-pasts

en: Separator
lv: Atdalītājs

en: Fields
lv: Lauki

en: Month
lv: Mēnesis

en: Week
lv: Nedēļa

en: Attributes
lv: Atribūti

en: Pattern
lv: Modelis

en: Max
lv: Maks.

en: Telephone
lv: Tālrunis

en: Ordered list
lv: Sakārtots saraksts

en: Unordered list
lv: Nesakārtots saraksts

en: Style options
lv: Stila iespējas

en: Wrapper HTML element
lv: Aptverošais HTML elements
