Input add attributes module (1.0.1) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: list
mn: жагсаалт

en: Type
mn: Төрөл

en: List
mn: Жагсаалт

en: Date
mn: Огноо

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Search
mn: Хайх

en: Number
mn: Дугаар

en: Time
mn: Цаг

en: Text
mn: Текст

en: Email
mn: Имэйл

en: Url
mn: Хаяг

en: Month
mn: Сар
