Input add attributes module (1.0.1) - en to nl translation catalogue (28 entries)

en: list
nl: lijst

en: List
nl: Lijst

en: Date
nl: Datum

en: Size
nl: Grootte

en: Search
nl: Zoeken

en: Number
nl: Getal

en: Time
nl: Tijd

en: Text
nl: Tekst

en: Email
nl: E-mail

en: Separator
nl: Scheidingsteken

en: Url
nl: URL

en: Fields
nl: Velden

en: Month
nl: Maand

en: Attributes
nl: Attributen

en: Pattern
nl: Patroon

en: Max
nl: Maximaal

en: Telephone
nl: Telefoon

en: Ordered list
nl: Geordende lijst

en: Unordered list
nl: Ongeordende lijst

en: Step
nl: Stap

en: Min
nl: Minimaal

en: Style options
nl: Stijlopties

en: Placeholder
nl: Plaatshouder

en: Max length
nl: Maximale lengte

en: Wrapper HTML element
nl: Omvattend HTML-element

en: Customize field HTML
nl: HTML van het veld aanpassen

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
nl: Tekst wordt getoond in het veld, tot er een waarde wordt ingevoerd. Deze aanwijzing is gewoonlijk een voorbeeldwaarde of een korte beschrijving van de verwachte opmaak.

en: Wrapper attributes
nl: Wrapper-attributen
