Input add attributes module (1.0.1) - en to oc translation catalogue (20 entries)

en: list
oc: lista

en: Type
oc: Tipe

en: List
oc: Listar

en: Date
oc: Data

en: Size
oc: Talha

en: Search
oc: Recercar

en: Number
oc: Nombre

en: Time
oc: Ora

en: Text
oc: Tèxte

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Separator
oc: Separador

en: Url
oc: URL

en: Fields
oc: Camps

en: Month
oc: Mes

en: Pattern
oc: Motiu

en: Ordered list
oc: Lista triada

en: Unordered list
oc: Lista pas triada

en: Style options
oc: Opcions d'estil

en: Wrapper HTML element
oc: Element HTML de l'envolopa (wrapper)

en: Customize field HTML
oc: Personalizar lo còdi HTML del camp
