Input add attributes module (1.0.1) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: list
or: ତାଲିକା

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: List
or: ତାଲିକା

en: Search
or: ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ

en: Email
or: ଇ-ମେଲ
