Input add attributes module (1.0.1) - en to pl translation catalogue (26 entries)

en: list
pl: lista

en: Type
pl: Typ

en: List
pl: Lista

en: Date
pl: Data

en: Size
pl: Rozmiar

en: Search
pl: Szukaj

en: Number
pl: Liczba

en: Time
pl: Czas

en: Text
pl: Tekst

en: Url
pl: URL

en: Fields
pl: Pola

en: Month
pl: Miesiąc

en: Week
pl: Tydzień

en: Attributes
pl: Atrybuty

en: Pattern
pl: Wzorzec

en: Max
pl: Maksimum

en: Telephone
pl: Telefon

en: Ordered list
pl: Uporządkowana lista

en: Unordered list
pl: Nieuporządkowana lista

en: Step
pl: Krok

en: Min
pl: Minimum

en: Style options
pl: Ustawienia sposobu wyświetlania

en: Placeholder
pl: Zaślepka

en: Wrapper HTML element
pl: Otaczający znacznik HTML

en: Customize field HTML
pl: Dostosuj HTML pola

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
pl: Tekst pokazany wewnątrz pola zanim zostanie do niego wprowadzona wartość. Podpowiedź jest zazwyczaj przykładową wartością lub krótkim opisem spodziewanego formatu.
