Input add attributes module (1.0.1) - en to fa translation catalogue (20 entries)

en: list
fa: سجل

en: Type
fa: نوع

en: List
fa: سجل

en: Date
fa: تاریخ

en: Size
fa: اندازه

en: Search
fa: جستجو

en: Number
fa: عدد

en: Time
fa: زمان

en: Text
fa: متن

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Separator
fa: جداکننده

en: Fields
fa: میدانها

en: Month
fa: ماه

en: Attributes
fa: مشخصه‌ها

en: Pattern
fa: الگو

en: Ordered list
fa: سجل مرتب شده

en: Unordered list
fa: سجل نامرتب

en: Min
fa: حداقل

en: Placeholder
fa: جایگذار

en: Customize field HTML
fa: سفارشی‌سازی HTML میدان
