Input add attributes module (1.0.1) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Type
ps: بڼه

en: List
ps: لړ

en: Date
ps: نيټه

en: Size
ps: كچه

en: Search
ps: لټون

en: Time
ps: وخت

en: Text
ps: متن

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Month
ps: میاشت

en: Attributes
ps: ځانتياوې

en: Style options
ps: ډول غوراوي
