Input add attributes module (1.0.1) - en to sr translation catalogue (13 entries)

en: list
sr: листа

en: Type
sr: Tип

en: List
sr: Листа

en: Date
sr: Датум

en: Size
sr: Величина

en: Search
sr: Претрага

en: Number
sr: Број

en: Time
sr: Време

en: Text
sr: Текст

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Month
sr: Месец

en: Pattern
sr: Образац

en: Placeholder
sr: Резервисано место
