Input add attributes module (1.0.1) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: list
ur: فہرست

en: Type
ur: قِسم

en: List
ur: فہرست

en: Date
ur: تاریخ

en: Size
ur: حجم

en: Search
ur: تلاش

en: Number
ur: نمبر

en: Time
ur: وقت

en: Text
ur: متن

en: Email
ur: ای میل

en: Placeholder
ur: پلیس ہولڈر
