Index Query Builder for Elasticsearch (2.0.1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Default
ca: Per defecte

en: Source field
ca: Camp original

en: Keyword
ca: Paraula clau

en: Trim length
ca: Retalla la llargada

en: View mode
ca: Mode de visualització

en: Sort field
ca: Camp d'ordenació

en: Rendered entity
ca: Entitat renderitzada

en: Renders an entity in a view mode.
ca: Representa una entitat en mode de visualització.
