Index Query Builder for Elasticsearch (2.0.1) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Default
es: Por defecto

en: Source field
es: Campo original

en: Keyword
es: Clave

en: Trim length
es: Recortar longitud

en: View mode
es: Modo de vista

en: Sort field
es: Campo de ordenación

en: Rendered entity
es: Entidad representada

en: Trim link text length
es: Longitud recortada del texto del enlace

en: Renders an entity in a view mode.
es: Representa una entidad en un modo de presentación.
