Index Query Builder for Elasticsearch (2.1.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Keyword
el: Λέξη κλειδί

en: Trim length
el: Μήκος αποκοπής

en: View mode
el: Τρόπος προβολής

en: Rendered entity
el: Απεικονιζόμενη οντότητα
